


57 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Отправка с 29 апреля 2026ПП "Манускрипт 2012" - провідна компанія в Україні по виготовленню картонної упаковки для будь-яких видів продукції. Маючи власне виробництво, ми можемо забезпечити наших клієнтів продукцією в будь-який момент, адже ми маємо великий асортимент коробочок в наявності.
Коробка чудово підійде для подарунків, сувенірів, солодких та їстівних подарунків для дітей та дорослих. Також ідеально підійде під будь-яку продукцію для Вашого бізнесу тощо.
В таку коробочку можна покласти будь-що: солодощі, одяг, косметику, продукти харчування, іграшки. Ідеально підійде для подарункового боксу.
Через віконечко буде чудово видно речі або солодощі, які лежать всередині.
Розмір коробки: 200х200х65мм.;
Розмір квітки: 150мм.;
Конструктив коробки: самозбірний;
Колір: синя коробка, жовта квітка;
Матеріал коробки: дизайнерський картон 270 г/м2;
Вікно: ПВХ 150 мкм.
Під замовлення можемо зробити таку коробочку будь-якого кольору!
Коробочки є у наявності в нашому магазині. Відправки коробочок відбуваються кожного робочого дня. Після оформлення замовлення обробка та відправка відбувається протягом 2-3х робочих днів. Якщо замовлення буде відправлятися довше - менеджер обов'язково попередить Вас по телефону. Замовлення Ви можете оформити на сайті.
Під замовлення ми можемо виготовити коробочки у будь-якому кольорі. Якщо у Вас є додаткові запитання з приводу нашої продукції Ви можете залишити заявку на сайті manuscript2012.com, залишити нам лист на електронну пошту manuscript2012@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефону або у месенджерах: +38 (066) 506-45-25; +38 (066) 146-08-17, +380 (67) 548-13-07.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Да |
| Полноцветная | Да |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 65 мм |
| Материал | Дизайнерский картон |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Синий |
| Упаковка | Коробка |
| Плотность бумаги | 270 г/м2 |