



18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
ПП "Манускрипт 2012" - провідна компанія в Україні по виготовленню картонної упаковки для будь-яких видів продукції. Маючи власне виробництво, ми можемо забезпечити наших клієнтів продукцією в будь-який момент, адже ми маємо великий асортимент коробочок в наявності.
Коробка-тримач - універсальне доступне пакування, яке підійде для багатьох видів продукції: кондитерських виробів, смаколиків, мила, невеликих подарунків, баночок, косметики, шкарпеток тощо.
Повністю самозбірне пакування.
Розмір дна: 112х115мм.;
Висота до біговки: 115мм.;
Висота ручки: 45мм.;
Діаметр віконця: 90мм.;
Колір: синій;
Конструктив коробки: самозбірний;
Матеріал коробки: дизайнерський картон 270 г/м2.
У наявності також доступні варіанти такого пакування з пластиковими боксами, а також інших розмірів.
Переглянути варіанти Ви можете за цим посиланням.
Пакування є у наявності в нашому магазині. Відправки відбуваються кожного робочого дня. Після оформлення замовлення обробка та відправка відбувається протягом 2-3х робочих днів. Якщо замовлення буде відправлятися довше - менеджер обов'язково попередить Вас по телефону. Замовлення Ви можете оформити на сайті.
Під замовлення ми можемо виготовити коробочки та пакування у будь-якому кольорі. Якщо у Вас є додаткові запитання з приводу нашої продукції Ви можете залишити заявку на сайті manuscript2012.com, залишити нам лист на електронну пошту manuscript2012@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефону або у месенджерах: +38 (066) 506-45-25; +38 (066) 146-08-17, +380 (67) 548-13-07.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Собственное производство |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цвет | Синий |
| Материал | Картон |
| Назначение упаковки | Для кондитерских изделий, Блистеры, Для фруктов и ягод, Для сухофруктов, Для конфет, Для десертов, Для капкейков, Для macaron, Для печенья |
| Диаметр | 90 мм |
| Комплектация | Без вставки |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Высота | 115 мм |
| Особенности | С ручками |
| Наличие прозрачного окна | Нет |