



70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
ПП "Манускрипт 2012" - провідна компанія в Україні по виготовленню картонної упаковки для будь-яких видів продукції. Маючи власне виробництво, ми можемо забезпечити наших клієнтів продукцією в будь-який момент, адже ми маємо великий асортимент коробочок в наявності.
Коробка "Метелик" розроблена нашими дизайнерами та є унікальною в Україні. Створена для подарунків, корпоративних боксів, упаковки подаруночків на весілля або інші свята. Ідеально підійде як для солодкої та їстівної продукції, так і для інших подарунків таких як одяг, косметика та інші дрібнички. Коробочка доповнена красивим метеликом-застібкою, що робить її дуже вишуканою та унікальною.
Розмір коробки(внутрішній): 220х100×150мм.;
Колір: червоний з золотим;
Конструктив коробки: самозбірний;
Матеріал коробки: дизайнерський картон 270 г/м2., металізований картон 270 г/м2.;
Декор у наборі: червона атласна стрічка 24мм.
Коробочки є у наявності в нашому магазині. Відправки коробочок відбуваються кожного робочого дня. Після оформлення замовлення обробка та відправка відбувається протягом 2-3х робочих днів. Якщо замовлення буде відправлятися довше - менеджер обов'язково попередить Вас по телефону. Замовлення Ви можете оформити на сайті.
Під замовлення ми можемо виготовити коробочки у будь-якому кольорі. Якщо у Вас є додаткові запитання з приводу нашої продукції Ви можете залишити заявку на сайті manuscript2012.com, залишити нам лист на електронну пошту manuscript2012@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефону або у месенджерах: +38 (066) 506-45-25; +38 (066) 146-08-17, +380 (67) 548-13-07.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Красный |
| Узоры и принты | Цветы |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Пластиковое окошко |