

21 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Коробочка ідеально підійде для 1 цукерки, або невеличких по розміру солодощів, які вмістяться в цю мініатюрку.
Також ідеально підійде для весільних компліментів, або компліментів на будь-яке свято для гостей або колег.
Або пропонуємо також як пакування для маленьких подаруночків (таких як ювелірні прикраси тощо).
Зовнішній розмір коробочки: 38х38х38мм.
Колір: зелений;
Конструктив коробки: самозбірний;
Матеріал: дизайнерський картон 270 г/м2, вікно ПВХ 150 мкм.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ТАКУ УПАКОВКУ БУДЬ-ЯКОГО КОЛЬОРУ.
Пакування є в наявності в нашому магазині. Відправка товарів відбуваються кожного робочого дня. Після оформлення замовлення обробка та відправка відбувається протягом 2-3х робочих днів. Якщо замовлення буде відправлятися довше - менеджер обов'язково попередить Вас по телефону. Замовлення Ви можете оформити на сайті.
Під замовлення ми можемо виготовити коробочки та пакування у будь-якому кольорі. Якщо у Вас є додаткові запитання з приводу нашої продукції Ви можете залишити заявку на сайті manuscript2012.com, залишити нам лист на електронну пошту manuscript2012@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефону або у месенджерах: +38 (066) 506-45-25; +38 (066) 146-08-17, +380 (67) 548-13-07.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Высота | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Цвет | Зелёный |