


21 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
ПП "Манускрипт 2012" - провідна компанія в Україні по виготовленню картонної упаковки для будь-яких видів продукції. Маючи власне виробництво, ми можемо забезпечити наших клієнтів продукцією в будь-який момент, адже ми маємо великий асортимент коробочок в наявності.
Коробка для новорічних куль створена для комфортного транспортування новорічних іграшок на ялинку. Але при цьому коробка чудово виглядає візуально. Ідеально підходить як подарункова упаковка на корпоративні іграшки, на подарунок або просто як пакування для товару.
Діаметр кулі: 100 мм.;
Зовнішній розмір коробки: 125х112х112 мм.;
Колір: крафт;
Конструктив коробки: самозбірний;
Матеріал коробки: крафт картон 275 г/м2.
Коробочки є у наявності в нашому магазині. Відправки коробочок відбуваються кожного робочого дня. Після оформлення замовлення обробка та відправка відбувається протягом 2-3х робочих днів. Якщо замовлення буде відправлятися довше - менеджер обов'язково попередить Вас по телефону. Замовлення Ви можете оформити на сайті.
Під замовлення ми можемо виготовити коробочки у будь-якому кольорі. Якщо у Вас є додаткові запитання з приводу нашої продукції Ви можете залишити заявку на сайті manuscript2012.com, залишити нам лист на електронну пошту manuscript2012@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефону або у месенджерах: +38 (066) 506-45-25; +38 (066) 146-08-17, +380 (67) 548-13-07.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Цвет | Крафт |
| Тип | Коробка |
| Длина | 112 мм |
| Форма | Квадратная |
| Высота | 125 мм |
| Ширина | 112 мм |