19 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
ПП "Манускрипт 2012" - провідна компанія в Україні по виготовленню картонної упаковки для будь-яких видів продукції. Маючи власне виробництво, ми можемо забезпечити наших клієнтів продукцією в будь-який момент, адже ми маємо великий асортимент коробочок в наявності.
Коробка для новорічних куль створена для комфортного транспортування новорічних іграшок на ялинку. Але при цьому коробка чудово виглядає візуально. Ідеально підходить як подарункова упаковка на корпоративні іграшки, на подарунок або просто як пакування для товару.
Діаметр кулі: 80-90 мм.;
Зовнішній розмір коробки: 110х100х100 мм.;
Колір: білий;
Конструктив коробки: самозбірний;
Матеріал коробки: крейдований картон 250 г/м2.
Коробочки є у наявності в нашому магазині. Відправки коробочок відбуваються кожного робочого дня. Після оформлення замовлення обробка та відправка відбувається протягом 2-3х робочих днів. Якщо замовлення буде відправлятися довше - менеджер обов'язково попередить Вас по телефону. Замовлення Ви можете оформити на сайті.
Під замовлення ми можемо виготовити коробочки у будь-якому кольорі. Якщо у Вас є додаткові запитання з приводу нашої продукції Ви можете залишити заявку на сайті manuscript2012.com, залишити нам лист на електронну пошту manuscript2012@ukr.net, або зв'язатися з нами по телефону або у месенджерах: +38 (066) 506-45-25; +38 (066) 146-08-17, +380 (67) 548-13-07.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С окошком, С ложементом |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Цвет | Белый |
| Диаметр | 80 мм |
| Длина | 100 мм |